Balet - Dr Barbara Sier-Janik - pedagog tańca klasycznego.

Przyrząd rozciągania i wzmacniania Flexiline®, to przyrząd stwarzający możliwość wszechstronnego zastosowania w nauce tańca klasycznego dla młodzieży szkół baletowych, a także dla zawodowych tancerzy  zobowiązanych do codziennej pracy nad utrzymaniem i doskonaleniem swojej formy fizycznej. Skonstruowany w sposób przemyślany i zapewne w oparciu o duże profesjonalne doświadczenie jego twórców, Flexiline® jest bardzo przydatny w ćwiczeniach rozciągających, uelastyczniających i wzmacniających układ mięśniowy uczniów klas początkowych, a w późniejszych latach nauki tańca może skutecznie służyć w procesie utrzymania wysokiej formy fizycznej i poprawiania np. tzw. „rozwartości” czyli unoszenia nóg na znaczące wysokości. Dla tancerzy profesjonalnych Flexiline® jest przyrządem użytecznym nie tylko w codziennej pracy na sali baletowej, ale także w czasie urlopów i podróży zawodowych.Skonstruowany i podany w bardzo wygodnej w użyciu formie jest łatwy w transporcie, lekki, a jego zastosowanie nie wymaga dużej przestrzeni. Wielką zaletą gumy do ćwiczeń rozciągania  Flexiline® jest jego prosta obsługa i instrukcja z proponowanym zestawem ćwiczeń pozwalających także na znajdowanie własnych rozwiązań w zastosowaniu tego przyrządu w codziennej pracy artysty tańca.

Sztuki walki - Szymon Flis - wielokrotny medalista MP z bronią białą w Extreme Martial Arts, posiada I DAN w Taekwon-do.

Rozciąganie nóg z przyrządem guma do rozciągania  Flexiline® - sztuki walki

Guma oporowa do rozciągania Fexiline®, to bardzo dobry, uniwersalny przyrząd do rozciągania kończyn ludzkiego ciała. Pomimo zaskakująco prostej budowy, prawidłowo układa ludzką sylwetkę, oraz zapewnia regulację siły rozciągającej.

Dzięki zastosowaniu gumowych cięgien, złożonych z kilkudziesięciu mniejszych włókien, przyrost siły jaki należy włożyć w ćwiczeniach dynamicznych rośnie wprost proporcjonalnie do wydłużenia cięgna.

Chcąc w pełni zapanować nad kończyną uzbrojoną w Flexiline®, w trakcie jej przemieszczania, należy kontrolować jej mimowolne uciekanie od prawidłowego toru ruchu, co zapewnia poprawę koordynacji i kontroli w danym ćwiczeniu dynamicznym. Polecam Flexiline® osobom, które za dogodną cenę i odrobinę wyobraźni, chcą poprawić koordynację, siłę, kontrolę, a przede wszystkim rozciągnięcie w prawidłowych, zgodnych z anatomią ustawieniach członów ludzkiego organizmu.

Szymon Flis
I DAN w Taekwon-do, wielokrotny medalista MP z bronią białą w Extreme Martial Arts, dwukrotny półfinalista programu telewizyjnego: "MAM TALENT", aktor-akrobata w teatralny hicie: "PROMETEUSZ", prawie inżynier Mechaniki i Budowy Maszyn Politechniki Wrocławskiej.