Sztuki walki - rozciąganie nóg - opinia o ćwiczeniach z Flexiline®

Sztuki walki - rozciąganie nóg - opinia o ćwiczeniach z Flexiline®

Przeczytaj opinię Szymona Flisa po pierwszym treningu z Flexiline®. Szymon to wielokrotny medalista MP z bronią białą w Extreme Martial Arts, posiada I DAN w Taekwon-do.

- Fexiline®, to bardzo dobry, uniwersalny przyrząd do rozciągania kończyn ludzkiego ciała. Pomimo zaskakująco prostej budowy, prawidłowo układa ludzką sylwetkę, oraz zapewnia regulację siły rozciągającej.

  Dzięki zastosowaniu gumowych cięgien, złożonych z kilkudziesięciu mniejszych włókien, przyrost siły jaki należy włożyć w ćwiczeniach dynamicznych rośnie wprost proporcjonalnie do wydłużenia cięgna.

Chcąc w pełni zapanować nad kończyną uzbrojoną w Flexiline®, w trakcie jej przemieszczania, należy kontrolować jej mimowolne uciekanie od prawidłowego toru ruchu, co zapewnia poprawę koordynacji i kontroli w danym ćwiczeniu dynamicznym. Polecam Flexiline® osobom, które za dogodną cenę i odrobinę wyobraźni, chcą poprawić koordynację, siłę, kontrolę, a przede wszystkim rozciągnięcie w prawidłowych, zgodnych z anatomią ustawieniach członów ludzkiego organizmu.

Szymon Flis.

I DAN w Taekwon-do, wielokrotny medalista MP z brobią białą w Extreme Martial Arts, dwukrotny półfinalista programu telewizyjnego: "MAM TALENT", aktor-akrobata w teatralny hicie: "PROMETEUSZ", prawie inżynier Mechaniki i Budowy Maszyn Politechniki Wrocławskiej.

 

Czekamy na Wasze opinie o Flexiline®! Zapraszamy na nasz profil na Facebooku