Regulamin Sprzedaży internetowej

Kary Sails Ryszard Kukułka
ul. Gen. Sikorskiego 65a
84-200 Wejherowo
tel. +48884995565
nip 586-112-48-41
regon 190532063

 I. ZWROTY

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, z zakupionego towaru mogą Państwo zrezygnować w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. W przypadku skorzystania z tego uprawnienia, Kupujący zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy i wraz z nim przesłanie dostarczonego produktu na adres Kary Sails.

Formularz odstąpienia – plik do pobrania.

Kupujący może odstąpić od umowy jedynie wtedy, gdy produkt:

  • nie był używany,
  • nie został pobrudzony lub w inny sposób zniszczony,
  • jest kompletny.


Produkt należy odesłać wraz z otrzymanym dowodem sprzedaży,  numerem własnego konta bankowego oraz oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa konsument. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

II. REKLAMACJE

Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdziecie Państwo w nim wady fabryczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, mają Państwo prawo odesłać go na adres Kary Sails wraz z dokumentem potwierdzającym zakup towaru oraz wypełnionym formularzem reklamacyjnym. Firma nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania przesyłki. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np z powodu wyczerpania stanu magazynowego), Firma zwróci Państwu równowartość ceny produktu wraz z kosztami przesyłki.

Formularz reklamacyjny - plik do pobrania.

Polityka prywatności

Administratorem pozostawionych danych będzie Kary Sails NIP 586-112-48-41, REGON 190532063. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach realizacji oferty i marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych. Jako podstawę prawną przetwarzania danych uznajemy uzasadniony interes Administratora. Udostępniając nam swoje dane zgodnie z przepisami RODO otrzymujesz m.in. prawo do ich modyfikacji i usunięcia, dostępu do przekazanych danych, wyrażenia braku zgody na marketing produktów i usług realizowanych przez Administratora. Twoje dane, zgodnie z obowiązującym prawem, będą mogły zostać przekazane do podmiotów pomagających nam w działaniach marketingu bezpośredniego.